• +48 32 500 03 01
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oprogramowanie Systemowe

Oferujemy wysokiej klasy biznesowe oprogramowania oraz inteligentne systemy, dające użytkownikowi pełną kontrolę nad procesami zachodzącymi w przedsiębiorstwie. Jeżeli jesteś więc zainteresowany stałym rozwojem firmy i kompleksowym zarządzaniu nią, skorzystaj z naszej oferty. Dajemy Ci wiele możliwości, niezależnie od tego, w jakiej branży działa Twoje przedsiębiorstwo. W naszej ofercie znajdziesz m.in. narzędzia do wysokiej jakości wideokonferencji, Helpdesk, który pomoże Ci w obsłudze klienta oraz innowacyjne rozwiązanie dla Twojej poczty elektronicznej.

Faveo Helpdesk

Image

Zapanuj nad zgłoszeniami

Faveo Software Desk to prosty w obsłudze i intuicyjny system pomocy technicznej do zarządzania obsługą klienta. Zbierze ono w jedno miejsce z dowolnego kanału kontaktu wszystkie zgłoszenia serwisowe Twoich Klientów. System automatycznie zapisze każdą interakcję z klientem jako tzw. ticket, czyli zadanie przydzielone do danego pracownika. 

Faveo ma możliwość prezentacji nieograniczonej ilości treści, artykułów i faq. Oprogramowanie posiada wbudowaną oraz zintegrowaną w czasie rozdzielczość oraz system wsparcia oparty na zdefiniowanej SLA. Posiada również funkcję przydzielania priorytetu i system obsługi priorytetowej. 

Zyskasz dostęp do historii oraz dokumentacji zgłoszeń. Panel klienta monitoruje stan ticketów i dostęp do bazy wiedzy. Od teraz możesz mieć całą jego historię w jednym miejscu. 

Zimbra Network Edition

Image

Zapanuj nad pocztą firmową

Zimbra to innowacyjna poczta dedykowana osobom szukającym funkcjonalnych narzędzi firmowych, oraz przystępnego panelu administracyjnego przy zachowaniu jednocześnie największego bezpieczeństwa przechowywanych danych.  Jest to rozwiązanie wspierające pracę grupową, wymianę informacji z kompletną usługą poczty elektronicznej, kalendarzem, książką adresową, udostępnianiem plików i zadaniami.  

Aplikacja oferuje bezpośrednie edytowanie dokumentów w trybie online. Daje również możliwość zarządzania kopiami zapasowymi i odzyskiwania skrzynek pocztowych. Zimbra to rozwiązanie kompatybilne ze środowiskami Windows, Mac i Linux. 

Serwer daje użytkownikom dostęp do wszystkich informacji, niezależnie od miejsca i sprzętu z którego korzystają. Dzięki dodatkom zwanym zimletami możliwe jest rozszerzenie i integracja z innymi środowiskami.

Pexip Video Meeting

Image

Zapanuj nad komunikacją

Oferowana platforma Pexip Infinity łączy różne systemy i technologie wideokonferencyjne w jedno zintegrowane środowisko, umożliwiając uczestnikom łączenie się z różnych urządzeń i platform. Pexip Infinity doskonale integruje się ze środowiskiem Microsoft i działa zarówno z serwerami Skype jak i z usługą w chmurze Microsoft'u. 

Każdy pracownik będzie mógł posiadać swój osobisty Wirtualny Pokój Spotkań, a dołączenie do spotkania nie będzie stanowiło najmniejszego problemu. Jest to platforma o globalnym zasięgu, dostępna przez 24 godziny na dobę. Połączenia wideokonferencyjne są nielimitowane. Wszystkie aktualizacje, nowe funkcje czy rozszerzenia dostępne są natychmiast po ich opublikowaniu.

Ty również możesz wprowadzić w swojej firmie wirtualne spotkania z użyciem platformy Pexip Infinity i zapoczątkować udostępnianie wysokiej jakości wideokonferencji HD wszystkim osobom w firmie.

© 2019 - 2024 ForIP. Wszelkie prawa zastrzeżone.