• +48 32 500 03 01
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Projekt Cyberbezpieczny Samorząd - Spotkanie Online

Program "Cyberbezpieczny Samorząd" stanowi wsparcie finansowe dla jednostek samorządu terytorialnego w dziedzinie cyberbezpieczeństwa. Ta inicjatywa umożliwia samorządom inwestowanie w nowoczesne rozwiązania, które zwiększają ich odporność na zagrożenia związane z cyberatakami. Głównym celem tego programu jest nie tylko zapewnienie środków finansowych, lecz również podniesienie świadomości na temat cyberbezpieczeństwa oraz wspieranie rozwoju odpowiednich kompetencji w tej dziedzinie.

Jednostki samorządu mają swobodę w zarządzaniu przekazanymi środkami budżetowymi, co pozwala im inwestować w różne obszary, takie jak zakup sprzętu informatycznego, organizacja szkoleń dla pracowników urzędowych, nabycie oprogramowania oraz licencji.

Już dzisiaj zapraszamy Państwa na Spotkanie Online, podczas którego przedstawimy produkty zwiększające bezpieczeństwo cyfrowe w Państwa Organizacji.

Safetica ONE Enterprise

Image

Data Loss Prevention...

Safetica ONE Enterprise to rozwiązanie z dziedziny bezpieczeństwa informatycznego, które ma na celu ochronę danych i zarządzanie nimi w przedsiębiorstwach. Jest to kompleksowy system zaprojektowany do monitorowania, zarządzania i zabezpieczania danych w firmach przed wyciekiem informacji, naruszeniem poufności i innymi zagrożeniami związanymi z cyberbezpieczeństwem. Wykrywanie zagrożeń wewnętrznych i wczesne ograniczanie ryzyka wycieku poufnych danych to podstawa. Szybka reakcja jest kluczem do skutecznej ochrony.

SecureVisio

Image

SIEM, UEBA, SOAR...

SecureVisio zostało zaprojektowane jako w pełni zintegrowane rozwiązanie oferujące funkcje zarządzania logami, incydentami, podatnościami i ryzykiem biznesowym w cyberbezpieczeństwie. Wszystkie moduły SecureVisio - SIEM, UEBA, SOAR, Vulnerability Management, IT GRC, E-documentation (CMDB) - stanowią jedno, spójne, zunifikowane rozwiązanie zarządzania cyberbezpieczeństwem, użyteczne dla osób technicznych, SOC oraz menadżerów biznesowych.
© 2019 - 2024 ForIP. Wszelkie prawa zastrzeżone.