• +48 32 500 03 01
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Projektowanie Sieci

ForIP zajmuje się kompleksową architekturą sieciową. Zaprojektujemy, wdrożymy, skonfigurujemy i właściwie zabezpieczymy sieć komputerową LAN i  Wi-Fi w Twojej firmie.  Jesteśmy w stanie zbudować każdą strukturę sieciową. Sporządzamy kompletną dokumentację, administrujemy i zarządzamy sieciami oraz dbamy o urządzenia z nią połączone. Pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązania dostosowane to aktualnych potrzeb, wymogów bezpieczeństwa i zapewniające najnowsze standardy transmisji.

Dzięki nam Twoja firma wejdzie na nowe tory wydajności!

Projektowanie Okablowania

Image

Zaprojektujemy....

Do Twojej firmy dostarczymy aktywne urządzenia sieciowe, który będą komunikować się ze sobą z wykorzystaniem sieci strukturalnej. Należy jednak pamiętać, że wydajność urządzeń jest zależna również od jakości okablowania. Czy Twoja sieć pasywna jest już gotowa na tą technologię?

Jeżeli nie, to zaprojektujemy dla Ciebie pełne okablowanie telekomunikacyjne, które zapewni poprawne funkcjonowanie sieci i zagwarantuje jej długoletnią niezawodność. Odpowiednio zbudujemy część  sieci szkieletowej oraz dostępowej - okablowanie pionowe oraz poziome. Nasi specjaliści dobiorą odpowiednie okablowanie miedziane oraz światłowodowe, a także pozostałe elementy sieci pasywnej. 

Bierzemy pełną odpowiedzialność za zbudowaną przez Nas infrastrukturę.

Projektowanie WLAN

Image

Zaplanujemy...

Dobrze funkcjonująca sieć bezprzewodowa WLAN jest ważnym elementem w przedsiębiorstwie. Jej niezawodność, funkcjonalność i bezpieczeństwo muszą być zagwarantowane już na etapie jej projektowania. Jesteśmy ekspertami w kompleksowym wprowadzaniu technologii bezprzewodowej WLAN, odpowiedniej infrastruktury, a także doborze dedykowanych dla niej urządzeń. 

Naszą współpracę rozpoczynamy od omówienia potrzeby spersonalizowanej dla Twojej firmy oraz określamy wymagania projektowe sieci. Dokonamy również analizy pola elektromagnetycznego oraz wykryjemy i wyeliminujemy ewentualne urządzenia wywołujące zakłócenia. 

Stworzymy plan budżetowy dopasowany do Twojej kieszeni, oraz przedstawimy Ci kilka koncepcji. W ramach usług powdrożeniowych zapewnimy szkolenia techniczne, serwis oraz utrzymanie ciągłości pracy sieci.

© 2019 - 2024 ForIP. Wszelkie prawa zastrzeżone.