• +48 32 500 03 01
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ForIP Inżynieria Projektowa

Jesteśmy firmą technologiczną, która specjalizuje się w integracji rozwiązań informatycznych dla Użytkowników rozwiązań IT Enterprise. Współpracując z klientem biznesowym, zapewniamy najwyższy poziom doradztwa handlowo - technicznego, wparcie serwisowe oraz pomoc w prowadzeniu zaawansowanych projektów IT. Nasz zespół to osoby z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży, instalacji i konfiguracji urządzeń teleinformatycznych. Wspieramy rozwój naszych Klientów, uwalniając ich od problemów informatycznych.

Cechy

  • Ugruntowana pozycja na rynku IT
  • Doświadczony i certyfikowany zespół specjalistów
  • Poszukiwanie i promocja innowacyjnych rozwiązań
  • Bogata oferta kompleksowych usług dopasowanych do potrzeb Klienta
  • Elastyczne i atrakcyjne umowy serwisowe

Umiejętności

Konfiguracja Sieci Informatycznych
Wdrażanie Środowiska Serwerowego
Projektowanie sieci LAN oraz WLAN
Prowadzenie Projektów Informatycznych
Obsługa Serwisowa

Nasi pracownicy to osoby z wieloletnim doświadczeniem, których kompetencje potwierdzają certyfikaty wiodących producentów sprzętu jak i organizacji niezależnych. Podejmując współpracę z Nami gwarantują Państwo swojej firmie zaangażowanie pasjonatów i profesjonalistów z różnych sektorów IT. Wyróżnia Nas elastyczność, odpowiedzialność, terminowość oraz działanie w sposób nieszablonowy. Jesteśmy zespołem, któremu można zaufać.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Korzystając z wieloletniego doświadczenia naszego Zespołu, podzieliliśmy proces integracji rozwiązań IT na cztery etapy, które łącznie tworzą spójny program realizacji projektu. Bardzo ważnym elementem tej ścieżki są testy przedsprzedażowe - chcąc być pewnym, że przedstawione przez Nas rozwiązanie spełnia oczekiwania Klienta, zachęcamy do weryfikacji funkcjonalności w Państwa środowisku informatycznym. Należy pamiętać, że takie testy są zawsze bezpłatne.

1. ROZPOZNANIE

Wczesna analiza potrzeb Klienta z uwzględnieniem obecnie posiadanej infrastruktury oraz planowanym budżetem realizacji.

2. PROJEKTOWANIE

Przedstawienie zaproponowanego rozwiązania wraz z planem integracji obecnego środowiska biznesowo - sprzętowego

3. TESTOWANIE

Wdrożenie testowe wraz z prezentacją funcjonalności oraz korzyściami płynącymi z realizacji projektu

4. WDROŻENIE

Realizacja projektu, integracja oraz zakończenie projektu. Rozliczenie oraz opiera serwisowa. Wsparcie posprzedażowe

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu z nami. Jesteśmy przekonani, że możemy Państwu zapewnić wsparcie, którego efektem będzie niezawodność infrastruktury IT, a także obniżenie kosztów jej uruchomienia oraz utrzymania. Miarą naszego sukcesu jest zadowolenie Klientów.

© 2019 - 2024 ForIP. Wszelkie prawa zastrzeżone.