• +48 32 500 03 01
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Usługi Doradcze

Nasza firma świadczy usługi doradztwa informatycznego w różnych obszarach specjalizacji. Pomagamy przedsiębiorstwom w doborze oraz wykorzystaniu najnowszych technologii celem zwiększenia efektywności ich działania. Świadczymy kompleksowe usługi doradcze. Możesz zwrócić się do Nas ze wszystkimi Twoimi wątpliwościami. Oferujemy Tobie tzw. „spojrzenie z zewnątrz” przy zaplanowanym projekcie lub przeprowadzenie go od początku do końca.
Skorzystaj z naszego doświadczenia, wiedzy i znajomości najlepszych rozwiązań IT w biznesie.

Negocjator IT

Image

Z Nami tylko zyskasz

Otrzymałeś ofertę na sprzęt, oprogramowanie lub usługę i nie jesteś pewien, czy jest ona odpowiednia? W takiej sytuacji warto zaangażować specjalistę zewnętrznego i skorzystać z asysty.  

Przeprowadzimy specjalistyczną analizę oferty, sprawdzimy, czy jest ona najlepszym rozwiązaniem dostosowanym do Twoich bieżących i przyszłych potrzeb oraz czy cena, którą musisz zapłacić jest konkurencyjna. W imieniu Twoim lub Twojej firmy poprowadzimy negocjacje. Wykażemy ewentualne nieścisłości w ofercie, a nawet dopilnujemy realizacji kontraktu.

Możesz liczyć na najwyższy poziom doradztwa, który zdecydowanie zwiększy efektywność zakupu produktów bądź usług IT dla Twojej firmy.

Projekty IT

Image

Zrobimy to za Ciebie

Jeśli planujesz wdrożenie projektu informatycznego, zdecyduj się na skorzystanie z naszych usług. Posiadamy doświadczenie oraz wiedzę w zarządzaniu małymi i dużymi projektami IT. Nasz zespół to specjaliści dysponujący aktualną wiedzą zarówno techniczną jak i biznesową, pracujemy w oparciu o najlepsze praktyki Prince oraz Agile.

Naszą współpracę rozpoczynamy od szczegółowej analizy potrzeb biznesowych i wymagań technicznych. Na jej podstawie tworzymy plan działania, omawiamy go wspólnie i po Twojej akceptacji rozpoczynamy pracę. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Projektowi od samego początku towarzyszy opiekun wdrożenia, co ułatwi Ci komunikację i uzyskanie odpowiedzi na każde pytanie. Gwarantujemy sprawne jego wdrożenie, gruntowne przeszkolenie pracowników oraz wsparcie powdrożeniowe.
© 2019 - 2024 ForIP. Wszelkie prawa zastrzeżone.