• +48 32 500 03 01
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Usługi serwisowe

Prowadzimy obsługę informatyczno - serwisową zarówno Klientów Końcowych jak i Integratorów IT, którzy nie posiadają własnego działu serwisowego. Nasi inżynierowie, pracując w oparciu o zasady praktyki ITIL, gwarantują terminową obsługę z zachowaniem najwyższych standardów technicznych.

Terminowo

Ruszamy z zadaniem błyskawicznie i trzymamy się ustalonych terminów. Dbamy o czas reakcji oraz usunięcia usterki

Profesjonalnie

Nasz zespół to doświadczeni specjaliści z licznymi certyfikatami producentów, potwierdzającymi Naszą wiedzę

Bezpiecznie

Realizując usługi serwisowe zawsze dbamy o bezpieczeństwo danych. Wykonujemy kopie bezpieczeństwa konfiguracji oraz danych

Świadczymy usługę serwisu IT zarówno dla Klientów, jak i Integratorów

Prośba o Kontakt Telefoniczny

Dane Kontaktowe

Prośba o Kontakt Telefoniczny

Zgłoszenie zostało przyjęte. Skontaktujemy się z Państwem telefoniczne o wskazanej porze.

Dbamy o Twoją infrastrukturę IT

Świadczymy usługi serwisowe o najwyższym poziomie SLA, zależnie od wymagań Klientów
0h/7
service.jpg

Nasz serwis IT zapewni spokój i bezpieczeństwo w Twojej firmie. Możemy stać się Twoim wsparciem, które dostarczymy w formie abonamentu. Umowa z nami jest elastyczna i daje możliwość wyboru ilości godzin serwisowych w miesiącu dzięki czemu koszty, które ponosisz są zgodne z aktualnym zapotrzebowaniem. Zadbaj o regularną i stałą opiekę nad systemem informatycznym. Zajmiemy się kompleksowym nadzorem infrastruktury informatycznej oraz wymianą komponentów po korzystnych cenach.

Wszystkie usługi serwisowe są objęte umową SLA gwarantującą czas reakcji na zgłaszane problemy techniczne. Nasze usługi świadczymy zdalnie lub w Twojej lokalizacji.

Jeżeli jesteś małym biurem handlowym i potrzebujesz nawiązać współpracę z doświadczonym zespołem serwisowym IT, to świetnie trafiłeś. Współpraca z nami to gwarancja pracy certyfikowanych specjalistów, którzy wdrożą i zainstalują zaproponowane przez Ciebie rozwiązania u Twojego klienta. Zadbamy o kompleksowe wdrożenie systemu oraz stały serwis powierzonego nam sprzętu.

Zapraszamy Cię do niezobowiązującego kontaktu z nami, w ramach którego będziemy mogli przedstawić najlepszą ofertę oraz ustalić szczegóły naszej współpracy.
© 2019 - 2024 ForIP. Wszelkie prawa zastrzeżone.